Рішення №29 Про утворення Центру надання адміністративних послуг та затвердження Положення про нього

Рішення №29 Про утворення Центру надання адміністративних послуг та затвердження Положення про нього

УКРАЇНА

ДЯДЬКОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(ІV сесія VII скликання)

РІШЕННЯ

30 січня 2019 року   №29

Про утворення Центру надання адміністративних послуг та затвердження Положення про нього

З метою покращення якості надання адміністративних послуг та створення рівних умов для надання усім мешканцям громади необхідних адміністративних послуг в зручний та доступний способи,керуючись статтею 12 Закону України «Про адміністративні послуги», статтею 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Утворити Центр надання адміністративних послуг Дядьковицької сільської ради Рівненського району Рівненської області у с.Малий Шпаків, як структурний підрозділ – відділ «Центр надання адміністративних послуг» при виконавчому органі Дядьковицької сільської ради (далі - відділ).

2. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Дядьковицької сільської ради, згідно з додатком № 1 до цього рішення.

3. Затвердити штатну чисельність працівників відділу в кількості 5 штатних одиниць, в тому числі адміністраторів в кількості 3 штатних одиниць.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Поліщука Н.М.

 

Сільський голова                    Вітковець Л.А.