У Дядьковицькій ОТГ вже цього року буде Громадський бюджет

У Дядьковицькій ОТГ вже цього року буде Громадський бюджет

24 лютого відбулося перше засідання робочої групи із запровадження партисипативного (громадського) бюджету у Дядьковицькій ОТГ. 

Ініціатива запровадження  Громадського бюджету стала логічним продовженням  діяльності керівництва громади у напряму розвитку демократичного врядування на засадах широкого залучення громадськості до процесів прийняття рішень. 
Як зауважила сільський голова Людмила Вітковець: "Сталий розвиток громади можливий лише за умови активної участі мешканців у процесах прийняття рішень щодо майбутнього громади та широкого залучення громадськості до участі у бюджетному процесі".

Робоча група розглянула і схвалила проект "Положення про громадський бюджет Дядьковицької ОТГ", який буде винесений для розгляду на чергове засідання сільської ради. Планується, що Громадський бюджет уже запрацює у цьому ж році, а отже мешканці громади отримають можливість уже до кінця 2020 року користуватися результатами проектів, які самі й оберуть. Людмила Вітковець запропонувала встановити на 2020 рік розмір Громадського бюджету 300 тис. грн. 
При розробленні положення було враховано кращі практики партисипативного бюджетування в Україні, проаналізувати які допомогли експерти ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів". Тому можна сподіватися, що реалізація цього важливого для громади проекту дасть поштовх і до інших ініціатив, що будуть реалізовані за участю мешканців Дядьковицької ОТГ.
Запрошуємо усіх активних мешканців громади долучатися до процесу запровадження і реалізації Громадського бюджету.