В Дядьковицькій територіальній громаді розпочався роздільний збір сміття!

В Дядьковицькій територіальній громаді розпочався роздільний збір сміття!

В Дядьковицькій територіальній громаді розпочався роздільний збір сміття!

 

З 1 березня 2021 року на території Дядьковицької сільської ради запроваджено нову систему управління побутовими відходами. Відтепер усі домогосподарства укладають договори на вивезення відходів з надавачем послуг.

Якість надання послуг (а відповідно кількість стихійних сміттєзвалищ та вигляд узбіч доріг і вулиць) залежить, значною мірою, від того, скільки домогосподарств перейдуть на цивілізований підхід до поводження з відходами та укладуть договори з надавачем послуг.

Тому закликаємо жителів активніше укладати договори! Нагадаємо, що це можна зробити також дистанційно (покликання на допис на сайті).

Наступним кроком налагодження ефективної системи управління відходами в громаді стало запровадження роздільного збору відходів. Оскільки цей процес потребує свідомої поведінки жителів, то поки що розпочато збирання пластику. Поступово будемо встановлювати контейнери для скла та паперу. Завдяки налагодженій роботі з постачальником послуг (ФОП Боровик О.Л) контейнери для пластику з’явилися біля навчальних закладів. Планується встановлення контейнерів також біля магазинів та місць компактного проживання жителів.

Шановні співмешканці! Проявляйте громадську свідомість – відповідально поводьтеся з відходами!

 

Якщо у Вас виникатимуть запитання чи проблеми із вивезенням відходів (чи будь-які інші запитання), то Ви можете звернутися до посадової особи за допомогою цієї форми – покликання на кнопку «Задати запитання».