У Дядьковицькій ОТГ розпочався процес розроблення стратегії сталого розвитку

У Дядьковицькій ОТГ розпочався процес розроблення стратегії сталого розвитку

22 січня 2020 року відбулося перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії сталого розвитку Дядьковицької сільської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.

Стратегія сталого розвитку громади є одним із ключових документів, що визначає стратегічне бачення громади та описує шляхи і засоби досягнення стратегічних цілей.

Процес розроблення стратегії сталого розвитку розпочався з ініціативи голови громади Людмили Вітковець, яка у своєму вступному слові відзначила важливість цього документу для створення спроможної громади, яка розвиватиметься на засадах сталого розвитку.

Під час першого засідання робоча група ознайомилася із методологію розроблення стратегії та обговорила орієнтовний план роботи, що був представлений Русланом Костюкевичем, який координуватиме процес стратегування.

Наступним етапом процесу стратегування буде проведення детального соціально-економічного аналізу громади. Людмила Вітковець наголосила на тому, що «упродовж минулого року Дядьковицька ОТГ мала достатню фінансову стійкість та розпочато ряд проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток громади. Разом з тим, детальний соціально-економічний аналіз дасть змогу виявити потенціал та резерви стратегічного розвитку ОТГ. Тому потрібно широко залучати громадськість до цього процесу».

Члени робочої групи у процесі дискусії, що відбувалась на засіданні, ініціювали проведення опитування мешканців громади про те, як вони бачать поточні і стратегічні проблеми громади, а також шляхи їх вирішення. Результати такого опитування доповнюватимуть висновки отримані у процесі аналізу статистичної інформації.

Попри те, що це було лише перше засідання робочої групи, учасники активно обговорювали майбутні ініціативи, що можуть лягти в основу стратегічних та операційних цілей. Зокрема, активний член громади, голова Обласної організації Національної спілки художників України, Петро Подолець, висловив ініціативи розроблення генерального плану об’єднаної територіальної громади та формування громадських просторів у населених пунктах.

Пропонуємо усім мешканцям Дядьковицької ОТГ активно долучатися до процесу стратегування. Щоб долучитися до робочої групи з розроблення стратегії пропонуємо заповнити анкету.

Ідеї та пропозиції щодо процесу стратегування, змісту Стратегії можна подавати Руслану Костюкевичу: r.kostiukevych@gmail.com, +38 099 068 5266.