Стратегічна сесія в Дядьковицькій ОТГ: SWOT аналіз та стратегічне бачення

Стратегічна сесія в Дядьковицькій ОТГ: SWOT аналіз та стратегічне бачення

 

Стратегічна сесія в Дядьковицькій ОТГ: SWOT аналіз та стратегічне бачення

 

Робоча група із розроблення Стратегії сталого розвитку Дядьковицької ОТГ провела своє засідання у символічний день для нашої держави - День конституції України.

 

На порядку денному стояли питання:

1. SWOT аналіз:

  • Результати соціально-економічного аналізу (сильні і  слабкі сторони громади) (Костюкевич Р.М.)
  • Загрози і можливості (всі члени РГ)

2. Опитування населення:

  • Навіщо проводити і кого опитувати? (Костюкевич Р.М.)
  • Погодження анкети для опитування (всі члени РГ)

3. Стратегічне бачення громади

  • Ключові зміни, що мають відбутися в громаді
  • Індикатори майбутнього стану

4. Комунікаційна стратегія

  • Навіщо потрібна?
  • Як комунікувати про майбутнє громади?

 

Представлений соціально-економічний аналіз дав змогу виявити ряд сильних і слабких сторін громади та сформувати окремі можливості і загрози.

 

Члени робочої групи дійшли згоди у тому, що однією із важливих слабких сторін громади є погана якість доріг територіального і місцевого значення, що обмежує можливості для динамічного розвитку громади. Тому вирішення цієї проблеми буде одним із головних пріоритетів Стратегії.

 

Важливими напрямами розвитку було визначено потреби у просторовому плануванню, створенні умов для малого бізнесу, а також пошуку шляхів залучення молоді в громаду.

 

Важливим аспектом засідання робочої групи було оцінювання впливу Угоди про асоціацію України з ЄС на стратегічний розвиток громади. Руслан Костюкевич представив учасникам перелік факторів впливу Угоди на сільські громади (а це 59 можливостей і 17 загроз). Члени робочої групи проведуть оцінку впливу цих факторів на стратегічний розвиток Дядьковицької ОТГ і найбільш вагомі фактори будуть використані для формування стратегічних альтернатив та стратегічних цілей громади.

 

Робоча група схвалила анкету для опитування жителів громади та прийняла рішення про проведення опитування у місячний термін.

 

Закликаємо усіх жителів громади проявити активність і заповнити анкети, що дасть змогу виявити проблеми, сильні сторони, загрози і можливості, які залишилися поза увагою робочої групи.

 

Виділіть кілька хвилин і зробіть свій внесок у розвиток громади!

Заповнити анкету - https://forms.gle/CHGhueFwXZAa6SYg6

 

Ознайомитись із окремими результатами соціально-економічного аналізу можна за посиланням - https://1drv.ms/b/s!Ai4CypZGouFzlv139LgEaVvuQMLDkQ?e=uenNJ7

 

Загрози і можливості, що створює Угода про асоціацію України з ЄС -

https://drive.google.com/file/d/16KGyihbutKisE07Wkp0CYWuRC70WNhgW/view?usp=sharing

 

1243