Сьогодні 16 вересня святкує свій День народження голова Дядьковицької ОТГ Вітковець Людмила Адамівна!

Сьогодні 16 вересня святкує свій День народження голова Дядьковицької ОТГ Вітковець Людмила Адамівна!

Сьогодні святкує свій День народження чудова, приємна людина,

мудрий керівник, голова Дядьковицької ОТГ

Вітковець Людмила Адамівна!

2

     

     Шановна Людмило Адамівно! Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Дня народження! Вам дісталася честь бути керівником, лідером Дядьковицької громади, організатором втілення її волі в життя. Це - нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія, яка направлена на розбудову Дядьковицької об’єднаної територіальної громади, утвердження демократії та справедливості.

     Вам пощастило належати до професії, від якої залежить розвиток громади, добробут громадян, покращення умов їх життя, праці та відпочинку, їх впевненість у майбутньому. Нехай же гідним внеском у розбудову краю завжди буде Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, принциповість, відповідальність, активна громадська позиція, вірне служіння інтересам Дядьковицької ОТГ. А найвищою нагородою нехай завжди буде для Вас людська вдячність і повага!

     Бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань на користь громади і благо людей!

3

З повагою та найкращими побажаннями,

колектив Дядьковицької ОТГ