Робоча зустріч голови Дядьковицької сільської ради з представниками Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області

Робоча зустріч голови Дядьковицької сільської ради з представниками Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області

          22.03.2021 року проведена робоча зустріч голови Дядьковицької сільської ради Людмили ВІТКОВЕЦЬ з начальником Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області підполковником внутрішньої служби Надією ТЮРІНОЮ та старшим інспектором Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області підполковником внутрішньої служби Тетяною МАЛЬКО.

          В ході зустрічі були обговорені питання що таке пробація. Зокрема, пенітенціарна пробація – повернення осіб після відбуття покарання у виді обмеження волі та позбавлення волі в суспільство. Оскільки, особи, звільнені з місць відбування покарання, потрапляючи у суспільство стикаються з проблемою соціалізації. Перед такими громадянами виникають різноманітні труднощі, наприклад: проблема працевлаштування та житла, і особливо - соціальна ізоляція, тобто неприйняття таких осіб оточенням. Всі ці фактори впливають не тільки на особистість але і на вчинення ними нових правопорушень. Проте, для полегшення ресоціалізації особистості і попередження вчинення нових злочинів, відповідно до ст. 11 Закону України «Про пробацію» від 05.02.2015, було введено пенітенціарну пробацію, яка має на меті підготовку осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення або обмеження волі, до звільнення. Саме пенітенціарна пробація спрямована на допомогу особистості засудженого в адаптації до «нових» умов середовища та спонуканні її до до правослухняного способу життя.

          По завершенні зустрічі було досягнуто домовленостей подальшої співпраці  Рівненського міськрайонного відділу та Дядьковицької сільської територіальної громади.