Як залучити молодь в бібліотеки? Досвід Дядьковицької громади

Як залучити молодь в бібліотеки? Досвід Дядьковицької громади

В сучасному електронному світі бібліотеки втратили статус основного джерела інформації.  Зараз за допомогою різних ґаджетів кожен підліток має необмежені можливості до здобуття інформації. Тому бібліотеки мають трансформуватися у структури, які будуть відігравати функції культурних просторів, де молоді буде цікаво проводити час.

В Дядьковицькій територіальній громаді робляться перші кроки у цьому напрямку. Завдяки проєкту "Вакцина від інфодемії", що реалізується у рамках програми "Медійна програма в Україні", в неділю (23 травня) більше 20 підлітків взяли участь у тренінгу з медіаграмотності.

Це вже другий тренінг з циклу заходів, що проводяться в Публічно-шкільній бібліотеці Дядьковицької громади.

Цього разу тренерка Еліна Кац навчала учасників інструментам розширеного пошуку в Google та проводити розвідку на основі відкритих джерел (OSINT ). Також говорили про те, як захистити персональні дані в інтернеті та соціальних мережах. Кожен учасник зміг на власному прикладі перевірити свою безпеку в інтернет та проаналізував свою активність в Instagram, Facebook.

Дякуємо Еліні Кац за цікаву і продуктивну роботу, а учасникам - за активність і чудовий настрій!

 

Даний проєкт виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews та Академією української преси . Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

 

Фотогалерея - https://1drv.ms/a/s!Ai4CypZGouFzmMkyzMn1RT_jb-9TQQ