Якою має бути геральдика громади?

Якою має бути геральдика громади?

Наша громада за територією і кількістю населених пунктів є однією із найбільших у Рівненському районі. Багато сіл громади мають древню історію і культурні надбання, які потрібно не лише зберегти, а й примножити. На основі культурно-історичної спадщини громади у поєднанні з мальовничою природою можна створювати цікаві туристичні продукти, що можуть бути одним із факторів розвитку громади.

Це потребує проведення брендування громади, що забезпечить її впізнаваність та створить позитивний імідж. Ключовим елементом цього процесу є розроблення якісної символіки громади та кожного села.

 

Для того, щоб  розпочати розроблення геральдики громади 2 червня 2021 року відбулась зустріч працівників закладів культури та бібліотек з членом Українського геральдичного товариства Терлецьким Юрієм Петровичем. Юрій Петрович зробив експозицію з геральдичної колекції, яка складається зі значної кількості його робіт.

Цікаво було побачити в його колекції значки з гербами сіл Дядьковичі, Заріцьк і Малий Шпаків.

Учасники зустрічі досягнули попередньої домовленості про розроблення символіки громади та сіл, які не мають своєї символіки.

Сподіваємося, що до відзначення 30-річчя громади ми зможемо розробити символіку та підготувати книгу про культурно-історичну спадщину усіх 17-ти сіл нашої громади.

Запрошуємо усіх (особливо депутатів Дядьковицької сільської ради!) до процесу розроблення символіки сіл та громади, а також взяти активну участь у виготовленні та розповсюдженні сувенірної продукції.

123456