Державна служба зайнятості інформує!

Державна служба зайнятості інформує!

Програма Надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу

 

         Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №738 від 21.06.2022 року “Деякі питання надання грантів бізнесу” в Україні з 1 липня 2022 року надаються послуги за програмою Надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

  • Інформаційцно-консультаційні послуги на навчальні послуги надає Рівненська обласна служба зайнятості.
  • Індивідуальні послуги надаються відповідними фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості в приміщенні за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 9а.
  • Групові консультації проводяться онлайн в сервісі ZOOM.
  • Навчальні послуги надаються Рівненським центром професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за адресою м. рівне, вул. Пирогова, 8. Триденне навчання за напрямом "Створення бізнес-плану в рамках отримання мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу" проводять сертифіковані тренери за програмами Міжнародної організації праці.

Додаткову інформацію щодо участі у державній програмі надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна отримати через засоби масової інформації, у т.ч. через Телеграм- канал, мережу Фейсбук, вебсторінку Рівненського обласного центру зайнятості.

Телефон для консультацій: (0362) 63-44-15

відділ організації профорієнтації Рівненського обласного центру зайнятості